Duck

Dracula drops D

The life of an indie experimental band

Previous Entry Share Next Entry
Dude bobr#7
Flowers
demedro wrote in draculadropsd
Повернулись. Наче живі всі. Концерт був одним з найнеординарніших з тих, що останнім часом грали. Середній вік публіки близько 13 років. Емо чувачки і чувішки, користуючись тим, що назавтра до школи іти не треба було, прийшли на концерт, і від деяких їх вимутів аж не по собі ставало) Сварилися, плакали, бігали - пригали. Ще були малолітні бони з кельтськими хрестами, намальованими маркером на руці - реальне Пищ-Пищ ололо. 
    Прослухавши перші 3 групи, в нас вже ледь кров з вух не пішла. Звичайно, початківці це нормально, рівень гри приходить з часом, але витримати 2 години твої очі, ми будем разом, і тд, - це випробовування не з простих. Зате потім Alko_kc ліг як бальзам на душу. Щоправда, логічно, що народ, фанатіючий від пісень про "твої очі"  не дуже готовий був до вкурення пост-року, за рівнем не сильно і меншим за If these trees could talk. Окрема подяка за позичену гітару!
   Потім нарешті дочекалися ми свого виходу. Перша пісня - 1 гітара настроєна в дроп -сі, інша дроп сі дієз))) Йад. Грайнда на хвилину.  Друга пісня. "Стоп! Стоп! Стоп!" - Мальцев.  3 - Мальцев путає назву пісні при оголошенні. Співаює одне, музиканти в прострації не грають нічого. Далі пауза - чешем башню, що спала 1 годину і відмерзла за 12 годин при -15 морозі. Ребутнулись.
Далі грали наче як треба. Балаган, хоркор хата, всі діла) Дали автографи дівчинці з зошитом. Я - ідіот - ще гітару намагався від монітора завестию. Девіація сну)
Ще запамяталися франківські діти, що грали в сніжки на могилах, ровний бар "Казна".
Фотки якісь є тут: http://vkontakte.ru/photo-1625865_150707950

  • 1
львов ісчо на висотє.

публіка по фотах атлічна))

  • 1
?

Log in

No account? Create an account